Ми поважаємо конфіденційність кожного користувача сайту та мобільного додатку та сайту. Уважно прочитайте нашу Політику конфіденційності та дізнайтеся, як ми збираємо та використовуємо надану Вами персональну інформацію. 

Що регулює дана політика конфіденційності? 
Дана політика конфіденційності описує використання нами Вашої персональної інформації, а також деяких інших даних, які збираються через даний додаток або у зв'язку з ним. Дана політика конфіденційності відноситься виключно до вебсайту та додатків, які розміщено в Google Play та AppStore.

Форма надання згоди
Завантажуючи даний додаток, або відкриваючи вебсайт Ви тим самим даєте згоду на використання інформації, зазначеної в даній політиці. 

Збір інформації
За допомогою даного додатку або вебсайту може бути зібрана наступна інформація:  
- будь-яка інформація, яку ви надіслали чи надали при використанні цього додатку;
- будь-яка надана Вами персональна інформація;
- періодичність і характер використання Вами додатку;
- тип пристрою, який використовується Вами, ідентифікатор пристрою та користувача;
- дані місцезнаходження, якщо Ви дозволили використання служб локалізації (геолокації) при завантаженні додатку та зазначили дані місцезнаходження при використанні додатку;
- ваші відгуки про роботу з додатком. 

Використання інформації
Інформація, зібрана чи надана за допомогою даного додатку чи вебсайту, використовується в наступних цілях:  
- надання послуг, які пропонуються Вам за допомогою даного додатку;
- надання відповідей на Ваші запитання чи запити;
- прогнозування та вирішення проблем із послугами, які Вам надаються; 
- створення продуктів і послуг, які найкраще відповідають Вашим потребам.

Дані, які надаються Вами через вебсайт або додаток, не будуть використовуватися для яких-небудь інших цілей, окрім викладених у даній політиці конфіденційності. Окрім випадків, які визначені в даній політиці конфіденційності, ми не будемо розповсюджувати інформацію, яка дозволяє встановити особистість, без Вашої згоди, якщо тільки закон не дозволяє чи зобов’язує нам зробити це (наприклад, якщо це необхідно в рамках судового процесу чи для запобігання шахрайства чи іншого злочину). 

Мета обробки персональних даних: Персоніфікація особи як Користувача мобільного додатку або сайту, у т. ч. для участі у всіх акціях та заходах рекламного характеру. Дії з обробки персональних даних, які в праві вчиняти володілець персональних даних: Збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання, поширення, знеособлення, знищення тощо. В тому числі передача (поширення) персональних даних Партнерам, розпорядникам персональних даних, третім особам, іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними, яких визначає виконавець самостійно, з метою їх обробки, в тому числі для здійснення персональних комунікацій з кориcтувачем, передачі та отримання інформації. Користувач погоджується з тим, що володілець персональних даних не зобов’язаний повідомляти Користувача про здійснені ним дії з обробки персональних даних Користувача відповідно до мети та цілей їх обробки. Персональні дані можуть оброблятись у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи. 

Безпека Ваших особистих даних 
У нас реалізовані технології та політики, покликані захистити Вашу конфіденційність від несанкціонованого доступу та неправильного використання. З розвитком нових технологій ми за можливістю будемо оновлювати дані заходи.